09-7440326 | , א.ת אבן יהודה | ימי א׳ - ה׳ 08:00-16:30 ימי ו סגור

אודות


חברת י.ד. עידה בע"מ נוסדה ב 1972 תחת השם "י. עידה", ע"י יצחק עידה ז"ל, אבי המשפחה, אשר הגה את הרעיון של ההפצה הסיטונאית לנקודות מכירה שבזמנו לא היו בסדר עדיפויותן של חברות הייצור והשיווק הגדולות ובכך בעצם לרכז את סל הקניות אשר יתאים לכל צרכן, בין אם חנות גדולה או רשת ובין אם מכולת שכונתית, ולתת לו ליהנות ממגוון המוצרים והמחירים של החברות הגדולות תחת קורת הגג של ספק אחד, מוכר, מקצועי ומהימן.

עם השנים שחלפו גדל מאגר לקוחותיו ומוצריו, כשלשורותיו הצטרף גם אחד מבניו, דרור, שלימים החליף את השם ל י.ד. עידה בע"מ. יחד הם מיקמו את י.ד. עידה בע"מ בראש סולם חברות השיווק הסיטונאיות בשרון ונתנו מענה בלתי מתפשר כמעט לכל צרכיו של הקמעונאי הממוצע שחיפש ליווי מקצועי ועתיר ניסיון והפכו לנותני השירות הטוב ביותר, המהיר ביותר והמשתלם ביותר !!!

פזילות קלות לכיוון הייבוא לא איחרו לבוא. בשנת 1997 אבל כבד נפל על המשפחה עם מות האב, יצחק עידה, שחי בין השנים 1939 – 1997 והלך לעולמו ב ז' באייר תשנ"ח, ת.נ.צ.ב.ה. בגאון ידע דרור לקחת את מושכות אביו ולהסתער קדימה כשעתיד החברה לנגד עיניו. נוספו אנשי מכירות, נהגים, רכבי חלוקה חדשים יותר ניסיון, יותר ידע… וכמובן, הרבה יותר מוצרים. עם הפנים לעתיד כבר שנים, חברת י.ד. עידה בע"מ עוסקת ביבוא, שיווק והפצה כלל ארצית, נותנת מענה ליבואנים חדשים על ידי שימוש ברשת ההפצה שברשות החברה על מנת לחדור לשוק בצורה המהירה, הבטוחה והרווחית ביותר ובכך מקלה את החדירה לשוק הקשה והרווי של מוצרי הצריכה והיום, נותנת מענה גם למגזר הפרטי במחסני החברה על ידי מכירה במקום במחירים סיטונאיים.

 

הוראות הגעה:

מדרום לצפון על כביש 4 אחרי מחלף בני דרור רמזור ראשון (אבן יהודה / הדסים) לפנות שמאלה עד הכיכר, רשום "פארק תעשיות".

לפנות ימינה על דרך עפר 200 מטר מגיעים למתחם מגודר בשער כחול.

מצפון לדרום על כביש 4 ימינה אבן יהודה / הדסים עד הכיכר רשום "פארק תעשיות" ימינה על דרך עפר 200 מטר מגיעים למתחם מגודר בשער כחול.


צרו קשר באמצעות הטופס ונשוב אליכם....


בעל עסק ? חושב על לפתוח עסק ? צור קשר.....


א.ת אבן יהודה | ימי א׳ - ה׳ 08:00-16:30 ימי ו סגור

התקשרו 09-7440326